המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פרופ' גלאי דן

פרופ' למימון ובנקאות. דקאן לשעבר של בית הספר למינהל עסקים באוניבסיטה העברית בירושלים. שימש כמרצה אורח באוניברסיטאות רבות ביניהן: אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג'לס, בית ספר שטרן, NYU, אוניברסיטת קליפורניה בברקלי, INSEAD, אוניברסיטת מלבורן ועוד. עוסק רבות ובעל ניסיון רב בייעוץ לחברות בנושאי גיוס הון, הערכות שווי חברות ופרויקטים, תכנון אסטרטגיות פיננסיות וכן בפיתוח מוצרים פיננסיים חדשנים. פיתח במשותף את מדד הוולטיליות VIX הידוע כ"מדד הפחד". ממקימי חברת סיגמא בית השקעות ומשמש כיו"ר החברה. החברה עוסקת במגוון פעילויות של בנקאות השקעות כולל ניהול תיקים. בעלים של חברת אופציות טכנולוגיות בע"מ העוסקת בייעוץ ובניהול סיכונים וגיוסי הון לחברות. חבר דירקטוריון במספר חברות הזנק ושותף מייסד בחברות מיוטואלארט ו-APT המחברות בין עולם האומנות לעולם הפיננסי. זכה בפרס פומרנץ להצטיינות במחקר בתחום האופציות מטעם הבורסה לאופציות בשיקגו. למידע נוסף>>

 

 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

הודעת עדכון והזמנה לכנס סטודנטים

 

סטודנטים, מרצים ועובדים נכבדים,

נבקש לעדכן אתכם כי בעלי התפקיד שפועלים לפי צו של בית המשפט מקדמים את ההליך עליו הורה בית המשפט של איתור מוסד אקדמי שיקלוט את הסטודנטים, המרצים והעובדים של המכללה.

בעלי התפקיד קיבלו בעניין זה פניות ממוסדות רבים ומכובדים, עובדה שמלמדת על איכותה של המכללה, המרצים בה והלומדים בה. בכוונת בעלי התפקיד להביא מהלך זה לגיבוש והשלמה כבר בשבוע הבא.

בינתיים גם פועלים בעלי התפקיד לשמר את פעילות המכללה כדי למנוע נזק לסטודנטים, כך שמבחני הסמסטר מתקיימים כסדרם.

נבקש להביא את הדברים בפני הסטודנטים גם באופן בלתי אמצעי במפגש שנערוך מחר בשעה 19:30 שיתקיים ברחבת הקמפוס.

 

ד"ר שלמה נס     עו"ד רענן קליר

 

בעלי התפקיד