המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

הכנה למבחני הרשות לני"ע והמפקח על הביטוח

כמוסד אקדמי אשר הציב כערך עליון את הכנת הסטודנטים לשוק העבודה באמצעות תוכניות לימוד השמות דגש על יישומיות ופרקטיקה, מציע מל"א לסטודנטים הלומדים במסלול מימון ובנקאות להשתלב כבר במהלך התואר! באחת משתי חטיבות לימוד שיתקיימו במסגרת המסלול:

-          חטיבת ייעוץ השקעות – הכנה למבחני הרשות לני"ע

-          חטיבת ייעוץ פנסיוני  - הכנה למבחני המפקח על הביטוח

הכנה באחת משתי חטיבות הלימוד הללו, יקנו לסטודנטים יתרון תחרותי אל מול בוגרי מסלולים מקבילים אשר לומדים לקראת מבחנים אלו רק לאחר סיום לימודי התואר, ויאפשרו להם נקודת פתיחה טובה יותר להשתלבות ולפיתוח קריירה בשוק ההון ובענף הביטוח.

 

חטיבת ייעוץ השקעות 

כולנו מושקעים בשוק ההון, בין אם אנו משקיעים פעילים ובין דרך קרנות הפנסיה, קופות הגמל וביטוחי מנהלים המשקיעים חלק מכספי החיסכון שלנו בשוק ההון. סביבת הריבית הקיימת כיום בעולם, ומיעוט אפיקי השקעה הנושאים ריבית נאותה, דוחפים יותר ויותר אנשים להשקיע בשוק ההון, וזאת במטרה להשיג תשואה נאותה לכספם. יתר על כן, גופים עסקיים רבים מקצים חלק מההון שלהם לטובת השקעות בשוק ההון, גם זאת במטרה להשביח ולהגדיל את ההון הקיים בחברה.

על מנת להשקיע  בשוק ההון, נדרשת הכשרה מקיפה ומעבר מבחני הרשות לני"ע, שכן על פי חוק, רק מנהלי תיקים ויועצי השקעות מוסמכים לבצע פעולות ולהמליץ על ני"ע.

לאחר מעבר מבחני הרשות בהצלחה וסיום הסטאז' יוכלו הסטודנטים להשתלב כיועצי השקעות, משווקי השקעות ומנהלי תיקים בבנקים ובחברות שונות בשוק ההון: בתי השקעות, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה ואף כעצמאיים בעלי חברות לניהול השקעות.

 

חטיבת ייעוץ פנסיוני 

העלייה בתוחלת החיים, העלאת גיל היציאה לפנסיה, ושינויים רגולטוריים רבים שעבר שוק הביטוח, שינויים המחייבים מכל עובד במדינה להפריש ממשכורות לפנסיה, מעמידה בפני החוסכים שאלות רבות הנוגעות לאפיקי החיסכון המתאימים להם באופן אישי, שאלות מיסוי, שאלות הנוגעות לכמה כסף להפריש, איך למקסם את החיסכון, כמה דמי ניהול משלמים ואיך זה משפיע על החיסכון, מה מדיניות החיסכון הנדרשת לעצמאי?

בכדי לענות על שאלות אלו, ובכדי לבנות בהתאמה אישית לכל אדם את תוכנית החיסכון לפנסיה המיטיבית, נדרשת פונקציה מקצועית, השולטת בכל הפרמטרים המוזכרים לעיל. היועץ הפנסיוני עובר הכשרה מקיפה בתחומים אלו, ונדרש למעבר מבחני הרשות לני"ע והמפקח על הביטוח.

לאחר מעבר מבחני המפקח על הבנקים וסיום הסטאז' יוכלו הסטודנטים להשתלב בתפקידי סוכן שיווק פנסיוני וכיועצים פנסיוניים בחברות הביטוח וסוכנויות הביטוח או כבעלי עסק עצמאי לייעוץ פנסיוני.

למבנה תוכנית הלימודים במסלול מימון ובנקאות

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ