המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

ניהול וארגון מערכות חינוך - תואר שני בחינוך

דף הבית >> תואר שני >> תואר שני בחינוך >> ניהול וארגון מערכות חינוך - תואר שני בחינוך

תואר שני בחינוך -  ניהול וארגון מערכות חינוךמטרת תוכנית לימודי התואר השני בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך היא להצמיח מנהיגות פדגוגית חדשה במערכת החינוך בהתאם לרפורומות והתמורות שחלו בשנים האחרונות במערכת החינוך. תוכנית הלימודים מתרכזת בפיתוח והכשרה של כח אדם מקצועי ומיומן בשלושה אספקטים: אישי, מקצועי וארגוני.

 הכשרה אישית: מטרת ההכשרה האישית היא לפתח את הסטונדטים לכדי מנהלים משכילים, יוזמים, בעלי תפיסת מנהיגות רחבה ופרזימה חינוכית-חברתית מתקדמת. על מנת לקבל את הכשרה זו יעברו הסטודנטים מגוון סדנאות, סימולציות וקורסים שמטרתם לפתח את היכולות והמיומניות בתחומי הנהגה, יחסי אנוש, יצירתיות, יוזמה ויחס אישי.

הכשרה מקצועית: מטרת ההכשרה המקצועית היא להפוך את המנהלים למומחים מובילים שיוכלו להוביל צוות מגוון של אנשי חינוך והוראה דרך שותפות והבנה. הכשרה זו תועבר לסטודנטים על ידי קורסים שיספקו כלים תיאורטיים ויישומיים להבנה הוליסטית של התפקיד הניהולי. עוד ילמדו הסטודנטים להכיר תהליכי קבלת החלטות, ניהול אפקטיבי של משאבי אנוש, שיטות הדרכה והנחיה ושיטות הנעה של המערכת הבית ספרית לכדי שיפור וצמיחה.

 הכשרה ארגונית: מטרת ההכשרה הארגונית היא להקנות לסטודנטים את הכלים ליצירת תשתית ארגונית אפקטיבית המעודדת למידה. נקודת המוצא היא כי המנהל נתפס כמנהיג המוביל את בית הספר לכדי איכות ומצוינות, על ידי שילוב תפיסה חברתית שיווניות הבאה לקדם את כלל תלמידיה. 

תוכנית לימודי התואר השני בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך תקנה לתלמידיה את הכלים הניהוליים הדרושים לניהול יעיל ואפקטיבי של המערכת הבית ספרית בתחומים: ניהול, תכנון, כלכה ותקצוב וכן בתפיסות חברתיות ותרבותיות. בוגרי התוכנית יוכלו להשתלב במערכת החינוך כמנהלי בית ספר ומערכות חינוך קהילתיות.

בנוסף, ומתוך מטרה להקנות למוסמכי ההתמחות בניהול וארגון מערכות חינוך "ארגז כלים" עשיר ומגוון, יבחרו הסטודנטים קורסי התמקדות מתוך 4 מוקדי ידע:

התמקדות בניהול בתי ספר

התמקדות בניהול מערכות חינוך

התמקדות בניהול חדשנות בחינוך

התמקדות בייעוץ ארגוני בחינוך 

 

 

חושבים שאתם מתאימים ללימודי תואר שני בחינוך בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך?

*שם ההתמחות יצוין בגיליון הציונים בלבד.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ