המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

תוכנית המנטורינג - תואר שני במנהל עסקים

דף הבית >> תואר שני >> תואר שני במנהל עסקים - MBA >> תוכנית המנטורינג - תואר שני במנהל עסקים
תוכנית המנטורינג מוצעת לסטודנטים מצטיינים במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים. תוכנית המנטורינג הינה תוכנית ליווי יישומית, בה מצוותים בכירי המשק הישראלי לסטודנטים ובאמצעות תהליך של הנחיה, מתן עצות ותמיכה חושפים את הסטודנטים לאסטרטגיות הניהוליות ולתפיסת העולם של אנשי עסקים בכירים, שלרוב אינם נגישים עבורם.
  
התוכנית נבנתה בשיתוף פעולה עם מנכ"לים מהמובילים במשק ובינהם: רמי לוי, מנכ"ל ובעלים רמי לוי שיווק השקמה, אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה SIXT, אתי פינקלשטיין, סמנכ"ל שיווק של רכבת ישראל, רמי צים, מנכ"ל ובעלים של קבוצת צים, גבי רוטר, מנכ"ל ובעלים של CASTRO, ניר גלילי, מנכ"ל סונול, הראל ויזל, מנכ"ל ובעלים של קבוצת FOX, אסף בן דב, מנכ"ל מכבי חיפה, תמיר פורת, מנכ"ל אנטרופי פיננסים, יו"ר ועדת השקעות דיברנון ומנכ"ל פורת גרופ, ליאן אביגד, מנכ"ל ובעלים רשת מלונות בראון, שמעון זיקרי, מנהל מותג איפיניטי, שי פלדמן, מנכ"ל AIG, איציק אוזנה, מנכ"ל ACE ו AUTO DEPOT, רביב ברוקמייר, מנכ"ל קבוצת גולף וליאור טנר, מנכ"ל מועדון כרטיסי האשראי של אל על שנפגשים עם הסטודנטים ומעמידים בפניהם סוגיות עסקיות, דילמות ואתגרים ניהוליים. יחד מעלים שני הצדדים דרכים להתמודדות ולפתרון. המפגשים בין המנטור לסטודנט מעשירים את שני הצדדים: המנטור חושף את הסטודנט ליכולות הניתוח, החשיבה וקבלת ההחלטות של איש עסקים בכיר, ומעשיר את הסטודנט בידע ובניסיון המקצועי שרכש במרוצת השנים. ומצד שני, הסטודנט שמגיע עם רצון להיות מעורב ולתרום מביא איתו רעננות, ראש פתוח וחשיבה יצירתית. 
 
התוכנית מגשרת בין עולם האקדמיה לבין עולם הניהול הבכיר ומהווה למידה באמצעות התנסות והשתתפות בעבודת מנהלים מהבכירים במשק. לסטודנטים הלוקחים חלק בתוכנית ניתנת הזדמנות פז להעשיר את הידע האקדמי ולקחת חלק בניהול והתנהלות של חברה בזמן אמת.
 
 

 

לחזרה לעמוד תואר שני במנהל עסקים במל"א >>

לחזרה לעמוד תואר שני >>

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ