המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

התמקדות תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות

דף הבית >> תואר ראשון >> ניהול מערכות מידע - תואר ראשון >> התמקדות תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות
התוכנית ללימודי מערכות מידע לתואר ראשון מאפשרת לסטודנטים לבחור באחת מההתמקדויות הבאות, כאשר קורסי ההתמקדות בתחום הנבחר משולבים בקורסים הנלמדים בתוכנית לימודי תואר ראשון במערכות מידע: 

 

התמקדות בניהול פרוייקטים בניהול מערכות מידע

ההתמקדות מכשירה את הסטודנטים להתמודד עם אתגרים ניהוליים ייחודיים לעולם מערכות המידע. במסגרת לימודי ההתמקדות נלמד תחום ניהול הפרויקטים, עם דגש על היבטים של ניהול הפרויקט בסביבה מרובת ישויות בתוך הארגון ומחוצה לו, מיומנויות וידע באיסוף והגדרת דרישות למערכות המידע, מסמכי ניהול הפרויקט, בחינת פתרונות אפשריים, ניהול סיכונים, ניהול תקציב הפרויקט, מיקור חוץ, הטמעת מערכות בארגון ובכלל זה הדרכה והכשרה לעבודה עם תוצרי הפרויקט. דגש מיוחד מושם על מערכות שחייבות לשלב תהליכים ומידע פנים ארגוני עם תהליכים ומידע חיצוניים לארגון.

 

סייבר ואבטחת מידע ותשתיות

התמקדות זו מכשירה את הסטודנטים להתמודד עם טכנולוגיות מידע מתקדמות הנפוצות בארגונים ומוסדות בישראל ובעולם. במסגרת לימודי ההתמקדות יחשפו הסטודנטים לסביבות מתקדמות של ניהול חומרה ותוכנה בסביבת תקשורת נתונים פתוחה, תוך מתן דגש על היבטי אבטחת מערכות מידע, קישוריות פנים ארגונית וקישוריות למערכות חיצוניות, היכרות עם מערכות מידע מבוזרות, טכנולוגיות מתקדמות לניהול משאבים בארגונים גדולים ואדמיניסטרציה של מערכות מידע.
 
 

התמקדות ב- Data Science

התמקדות ב- DATA SCIENCE   תקנה לבוגרי התוכנית כלים מקצועיים שיאפשרו לו, לצד ההבנה העסקית , יכולות הפיתוח וההבנה העמוקה במערכות מידע בכלל ,  לאפיין , לבחור ולהטמיע מערכות מידע המבוססות על Machine learningומערכות BI,  כמו גם יכולות מקצועיות בהגדרת מסדי נתונים בעלי שכבות ניהול חכמות המאפשרות צביעת ושליפת נתונים רלוונטיים, בחירת מערכות ניהול מידע מבוססות אלגוריתמים מורכבים התומכים בניתוחים הנדרשים ובחירה והטמעה של ממשקי ניהול המאפשרים למשתמשי הקצה בחירת אפשרויות ניתוח והצגתם .

 

 

 

 

 

 
 
 
 
חזרה לעמוד התמקדות BA תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות במרכז ללימודים אקדמיים
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ