המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

תואר ראשון בפסיכולוגיה

דף הבית >> תואר ראשון >> תואר ראשון בפסיכולוגיה

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה: בחירה בין מיקוד קליני לבין מיקוד ייעוץ ארגוניפסיכולוגיה הוא מדע העוסק בהבנת ההתנהגות האנושית. למרבית הפונים ללימודי פסיכולוגיה מוכרות בדרך כלל הפנים הקליניות של המקצוע וזאת למרות מגוון התחומים וההתמחויות הכלולים תחת המושג ’פסיכולוגיה’. יש לדעת כי ההכשרה המקצועית הספציפית והממוקדת מתקיימת רק בלימודי תואר שני ותוך רכישת נסיון בשדה ואפשרות לבחירת תחום מעשי של הפסיכולוגיה. 

מטרות תוכנית לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה:

המטרה המרכזית של תוכנית לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון היא לפתח תשתית ידע המקיפה את ענפיה השונים של הפסיכולוגיה, זאת בעיקר על מנת להכין את בוגרי התוכנית המעוניינים בכך להמשיך לימודיהם לתואר שני באחד מתחומי הפסיכולוגיה.

מטרה נוספת שהיוותה בסיס לבניית התוכנית ללימודי פסיכולוגיה היא תפישת התואר הראשון בפסיכולוגיה כהשכלת יסוד נחוצה להעצמת כישורים לבעלי מקצוע בתחומים הקשורים להבנת ההתנהגות האנושית כגון משאבי אנוש, שיווק או כלכלה ולאו דווקא עבור סטודנט המעוניין לפתח קריירה מקצועית הספציפית לתחום.

מל"א מציע לתלמידי תואר ראשון בפסיכולוגיה 2 מיקודים שיילמדו בשנה השלישית:

מיקוד קליני – המיקוד מציע תשתית רחבה ביותר של קורסים קליניים, ביחס לנהוג בתוכניות מקבילות, וזאת במטרה להכין את הסטודנטים הלומדים במיקוד בצורה הטובה ביותר למבחני הקבלה לתואר השני בפסיכולוגיה.

מיקוד ייעוץ ארגוני - ייעוץ ארגוני הוא תהליך המפגיש שלושה עולמות תוכן: עולם התוכן המתמחה באנשים בארגון: מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה ארגונית, הנעה, הדרכה, שיטות תגמול, הערכה ומשוב, עבודת צוות וכיוצא בזה, עולם התוכן המתמחה במשימות הארגון: אסטרטגיה עסקית ושיווקית, מטרות, יעדים, הגדרות תפקיד, מבנה ארגוני, שיפור תהליכים וכיוצא בזה. סטודנטים הלומדים במיקוד ייהנו מתשתית ידע רחבה שתאפשר להם להשתלב בתפקידי ניהול משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, פיתוח ארגוני ופסיכולוגיה ארגונית.

חושבים שאתם מתאימים לתוכנית לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון?

 

 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ