המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

תמיכה אקדמית ומנהלית

דף הבית >> קמפוס >> שירות לסטודנט >> תמיכה אקדמית ומנהלית

 מנהל הסטודנטים

מנהל הסטודנטים אמון על הטיפול בסטודנטים לאורך תקופת לימודיהם במרכז ללימודים אקדמיים. המנהל מרכז את הטיפול בכל הנושאים האקדמיים: הכנת תוכנית הלימוד במסלולים השונים, שיבוץ הסטודנטים לתוכניות הלימוד, הנפקת אישורים על פי הנדרש, הגשת ולת"ם לנקראים לשירות מילואים ועוד. נוסף על כך, רכזות הלימוד במנהל הסטודנטים יעמדו לרשות הסטודנטים כדי לסייע בכל בעיה אישית המשפיעה על איכות לימודיהם במרכז.

היחידה  לעידוד מצוינות בלימודים

היחידה הוקמה במטרה לסייע לסטודנטים הלומדים למצות את הפוטנציאל הלימודי הגלום בהם, לעודדם להישגיות ולהתאים את תוכנית הלימוד ופריסת הלימודים לסטודנטים הזקוקים לכך.

היחידה מבצעת מעקב  אחר הישגי הסטודנטים ויוזמת פגישות עם סטודנטים בכלל בתי הספר במטרה לבנות עימם תוכנית פרטנית לשיפור הישגיהם.

מבנה תוכניות הלימוד

כמוסד אקדמי שהציב כערך עליון את הכנת הסטודנטים בצורה המיטבית לשוק העבודה, מל"א מציע לסטודנטים הלומדים במרכז מגוון מסלולי לימוד , ופותח 3 מחזורי לימוד בשנה : פברואר , יוני ואוקטובר. תוכניות הלימוד מובנות על ידי המרכז ללא הצורך בבניית מערכת קורסים טרם הלימודים , וזאת במטרה להקנות לסטודנטים הלומדים "ארגז כלים" הבנוי על תשתית ידע מסודרת הבנויה על נדבכי ידע המחזקים את הבנתו של הסטודנט לאורך הלימודים. בנוסף, מאפשרת מתכונת למידה זו התמדה בלימודים וסיומם בפרק הזמן של 3 שנים.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ