המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

שאלות נפוצות

דף הבית >> קמפוס >> שאלות נפוצות

האם אפשר ללמוד במסלולים השונים ולעבוד במשרה מלאה?

המרכז ללימודים אקדמיים מעוניין לאפשר לך, הסטודנט, לשלב בצורה אופטימאלית עבודה ולימודים, כדי שתוכל להתקדם ולפתח קריירה כבר במהלך הלימודים. לכן, נבנו תוכניות לימוד יישומיות ועדכניות שיעניקו לך "ארגז כלים" עשיר, ימי הלימוד ושעות הלימוד קבועים לאורך כל התואר ויאפשרו לך לתמרן בין עבודה, לימודים וקריירה. סגל אקדמי מהשורה הראשונה וצוות מנהלי תומך, יעמדו לרשותך בכל עת ויסייעו לך לממש את דרישות הלימודים על הצד הטוב יותר. 

האם המרכז ללימודים אקדמיים עוזר במציאת עבודה?

המרכז ללימודים אקדמיים מפעיל מרכז קריירה ייחודי המאפשר חיפוש משרות בהתאמה אישית וסדנאות שונות שיסייעו מעבר ראיון עבודה בהצלחה. 

מהם השירותים שהמכללה נותנת?

במסגרת לימודי התואר נהנה הסטודנט ממגוון רחב של שירותים ייחודיים.  

האם ישנן תוכניות לסטודנטים מצטיינים?

במרכז ללימודים אקדמיים מגוון תוכניות למצטיינים, הן בתואר הראשון והן בתואר השני,  המאפשרות  יצירת יתרון תחרותי ביציאה לשוק העבודה ובהמשך לימודי התואר השני. לפרטים נוספים אנא פנה למרכז המידע.

האם ניתן סיוע בלימודים?

אנו מאמינים כי סביבת לימודים תומכת תסייע לך למקסם את יכולותך ולהצליח בלימודים. לכן, עומדים לרשותך סגל מרצים הדוגל באינטרקציה עם הסטודנטים ובתכניות סיוע ותגבור אקדמי לאלו הזקוקים להן.
 

האם ישנן מלגות במרכז ללימודים אקדמיים?

כסטודנט, תוכל להגיש בקשה למלגה מהמרכז ללימודים אקדמיים על בסיס סוציו-כלכלי, קבלת המלגה תותנה בפעילות לקהילה. בנוסף, במידה והנך זכאי למלגות חייל משוחרר ו/או פקדון הקרן לחיילים משוחררים, תוכל לממש את הסכומים במרכז ללימודים אקדמיים. כמו כן, כל סטודנט רשאי להגיש בקשה לקרנות מלגות חיצוניות, בהתאם לתנאים שיקבעו. לפרטים נוספים בנושא מלגות

מי הם המרצים במרכז ללימודים אקדמיים?

הסגל האקדמי במרכז ללימודים אקדמיים משלב אנשי אקדמיה בכירים לצד אנשי עסקים ובעלי תפקידים נכבדים בכל תחומי התעשייה וההיי-טק. שילוב של אנשי אקדמיה ואנשי שטח מעניק לסטודנטים ידע נרחב וערך מוסף ללימודים. 

מתי אוכל להתחיל ללמוד?

המרכז ללימודים אקדמיים פותח שלושה מחזורי לימוד בשנה: אוקטובר, פברואר ויוני, בכדי שתהיה לך יותר מהזדמנות אחת להתחיל את הלימודים ולהרוויח שנת לימודים אקדמית.

האם יש צורך בפסיכומטרי?

בחינת הפסיכומטרי איננה מהווה תנאי סף לקבלה, אבל למועמדים בעלי פסיכומטרי תינתן עדיפות בקבלה. תפיסת המוסד היא שחובת ההוכחה חלה על הסטודנט ולכן, סטודנט שלא יעמוד בדרישות האקדמיות לא יוכל להמשיך את לימודיו, כמפורט בתקנון המוסד.

האם ישנה נוכחות חובה בשיעורים?

על הסטודנט להיות נוכח בשיעורים ו/או בתרגולים ו/או בסמינריונים שנקבעו במסגרת התוכנית. סטודנט שנוכחתו ירדה מ- 80% מפגישות הקורס, התרגיל או הסמינריון לא יהיה זכאי לגשת למבחן הסופי בקורס או להגיש סמינריון. סטודנט, אשר מטעמים מוצדקים אינו יכול להשתתף במפגש כלשהו, חייב להודיע על כך בהתאם למפורט בתקנון המוסד.

יש לי לימודים קודמים. האם אזכה לפטורים?

כל בקשה לפטור נבדקת לגופה על פי הכללים הקבועים בתקנון המוסד. על המועמד להגיש את הבקשה לפטור לאחר הרישום ולא לפני הרישום או כתנאי להרשמה. הבקשה תוגש בצירוף המסמכים הרלוונטיים ליועץ הלימודים אצלו נרשם המועמד. הבקשה תועבר לוועדה להכרה בלימודים קודמים וזו תעביר את תוצאותיה בתוך 14 יום לכל המאוחר.

במידה ולא אתקבל ללימודים, האם יוחזרו לי דמי הרישום?

דמי הרישום משולמים עבור הטיפול בקשת ההרשמה של המועמד, ולפיכך לא יוחזרו בשום מקרה.

האם ישנן התאמות למידה?

כל בקשה להתאמות למידה נבדקת לגופה. על המועמד להגיש את הבקשה להתאמות למידה לאחר הרישום למוסד. הבקשה תוגש בצירוף המסמכים הרלוונטיים ליועץ הלימודים אצלו נרשם המועמד. הבקשה תועבר לסגני הדקאנים. יועץ הלימודים יעדכן את הסטודנט בתוך 14 יום לכל המאוחר בתוצאות הבקשה. ניתן להגיש בקשה להתאמות למידה גם לאחר תחילת הלימודים, אז תופנה הבקשה למנהל הסטודנטים.

באילו תחומים פועלת אגודת הסטודנטים?

אגודת הסטודנטים דואגת לפעילויות רווחה עבור הסטודנטים כגון: ימי סטודנט, פעילויות ספורט, כרטיס סטודנט המעניק הנחות במגוון בתי עסק ועוד. בנוסף, מארגנת האגודה שיעורי עזר ומרתונים לקראת בחינות. לפרטים נוספים.
 

איך מגיעים לקמפוס המרכז ללימודים אקדמיים?

המרכז ללימודים אקדמיים נמצא באור יהודה, רח' היוצרים 2. לרשותך הסבר הגעה ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית.

האם המרכז ללימודים אקדמיים מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוה?

המועצה להשכלה גבוהה הכירה במרכז ללימודים אקדמיים כמוסד מוכר להשכלה גבוהה, והעניקה הסמכה לתוכניות: BA תואר ראשון במנהל עסקים, MBA תואר שני במנהל עסקים, MA בחינוך,  MA בייעוץ חינוכי, BA בחינוך ו- BA בפסיכולוגיה, BA במנהל מערכות בריאות.
 
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ