המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פרטים ומידע חשובים על קורס לינוקס

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> פרטים ומידע חשובים על קורס לינוקס
לינוקס היא מערכת הפעלה שהולכת ותופסת את מקומה של מערכת ההפעלה יוניקס. אם Windows היא מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר במערכות קטנות כמו המחשבים הביתיים, הלינוקס היא המערכת הפופולארי בקרב המערכות הגדולות והשרתים הכבדים האחראים על תפקודם של מחשבים רבים בחברות שונות, בעיקר חברות הייטק ומוסדות שונים. עקב השימוש הרב במערכת ישנו ביקוש לעובד אשר בקיא היטב בכל מרכיבי המערכת וידע לענות על כל צורך שיעלה. הידע נרכש באמצעות קורס לינוקס.

היכן ניתן ללמוד את הקורס?

קורס לינוקס מועבר בהיקפים וברמות לימוד שונות במגוון מוסדות לימוד, במיוחד כאלה המתמקדים בתחום המיחשוב או הניהול.

למי מיועד הקורס והאם יש תנאי קבלה?

באופן כללי קורס לינוקס בסיסי מיועד לקהל הרחב. הוא מיועד לכל מי שרוצה להתמקצע בתחום המיחשוב, להכנס לעומק בתחום ספציפי ולהתמחות בו. זה יכול להיות, כאמור, אדם שרק מתחיל את דרכו המקצועית, אדם שמעוניין לעשות הסבה מקצועית לתחום המיחשוב או טכנאי מחשבים, מנהלי רשתות או אנשים העוסקים ב- IT ומעוניינים להתרחב לכיוונים נוספים. כמעט שאין תנאי קבלה. תנאי הקיים ברוב מוסדות הלימוד הוא אנגלית ברמה טובה, במיוחד אנגלית טכנית, שתאפשר לסטודנט לקרוא חומר באנגלית. ישנה המלצה מטעם רוב המוסדות להכרה של מערכות הפעלה כמו הלינוקס עצמו ברמה מסויימת או היוניקס וה- Windows .

מה לומדים במסגרת הקורס?

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מבוא לרשתות ותקשורת מחשבים, סוגי רשתות, טופולוגיות, הכרה, ניווט ותפעול של מערכת הלינוקס, ניהול משתמשים וקבוצות, הגדרות לקוח, ניהול התקני חומרה ותוכנה, התקנה ותפעול של המערכת בסביבות שונות, איתור וזיהוי תקלות, אבטחת מידע ועוד. הקורסים כוללים הן לימודים תיאורטיים והן התנסות מעשית במסגרתה יוגשו תרגילים שכוללים בניה של רשתות מחשבים כולל בניית שרתים, תכנון כללי של המערכת כולל מערכת האבטחה ועוד.

מהו היקף הקורס?

היקף הקורסים משתנה ממוסד למוסד. לרוב הוא נע בין 100 ל- 200 שעות אקדמיות ונמשך בין מספר חודשים לשנה.

מהן אפשרויות התעסוקה?

לאחר סיום הקורס ניתן להשתלב בחברות שונות במשק המשתמשות בלינוקס כמערכת ההפעלה שלהן, כולל חברות הייטק, חברות בענפי תעשיה אחרים, מוסדות כמו מוסדות לימוד ועוד.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ