המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לעבוד וללמוד בחו"ל

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לעבוד וללמוד בחו"ל
צעירים רבים בוחרים לעבור לגור במדינות שונות בחו"ל עם שיחרורם מהצבא על מנת לעבוד במכירות. העבודה במכירות בחו"ל משתלמת בגלל הרבה סיבות.
 
הראשונה היא כמובן הסיבה הכלכלית- ניתן להרוויח כסף רב ובזמן קצר כאשר עובדים במכירות בחו"ל, הסיבה השניה היא שבירת השיגרה והמגורים בארץ זרה ובתרבות שונה- דבר המושך צעירים רבים להתנסות בו כחוויה לכל החיים. הסיבה השלישית היא- לטוס לצורך לימודים גבוהים והשכלה בחו"ל.
 
יש לזכור כי על אף שחווית הלימודים בחו"ל יכולה לספק תנאים וחוויות נעימות וטובות, הרי שהיא כרוכה במאמץ רב של הכנה לפני העזיבה של הארץ. זאת פרט לבירור הפרטים שיש לסדר ולארגן במהלך תהליך ההרשמה לאוניברסיטאות בחו"ל.
 
 
אחד הדברים החשובים שיש לדאוג להם לפני שעוזבים את הארץ ועוד במהלך תהליך ההחלטה על ארץ המעבר והחברה בה תעבדו או המוסד בו תלמדו הוא ביטוח נסיעות לחו"ל.
 
רוב החברות בהן תוכלו לעבוד לא יציעו לכם ביטוח נסיעות לחו"ל מטעמן, כמו כן, גם מוסדות הלימוד מטילות את הארגונים הרפואיים על הסטודנטים. לכן על מנת לוודא כי תצאו מהארץ עם הביטוח הנכון ביותר עבורכם, תאלצו לבדוק את חברות הביטוח השונות ואת הפוליסות שהן יכולות להציע.

מדוע חשוב לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל?

בתוך כל הכיף של חווית העבודה הלימודים והמגורים במדינה אחרת, אל תשכחו גם את הבריאות שלכם ואת המכשולים הבריאותיים שיכולים להתעורר. 
 
ישנן כמה יתרונות ברכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מהארץ הראשון הוא כמובן השפה העברית, במידה ויקרה דבר מה, הרי שתוכלו לדבר עם נציג בשפה העברית אשר יסייע לכם להבין כיצד עליכם להתנהל במצבים מסוג אלו.
 
היתרון השני הוא ביטוח על הציוד שלכם- כך שאם דבר יגרם נזק או גניבה למשהו מהציוד שלכם, הרי שביטוח הבריאות יחזיר לכם כסף עבור ציוד זה.
 
לכן, חשוב מאד לוודא טרם היציאה מן הארץ כי יש בידכם את פוליסת הביטוח הנכונה עבור התוכניות שלכם בחו"ל. כך תוכלו לעבור לחו"ל, לעבוד, לצאת ולבלות בראש שקט ולהרוויח את הכסף הגדול שניתן להרוויח בחו"ל.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

הודעת עדכון והזמנה לכנס סטודנטים

 

סטודנטים, מרצים ועובדים נכבדים,

נבקש לעדכן אתכם כי בעלי התפקיד שפועלים לפי צו של בית המשפט מקדמים את ההליך עליו הורה בית המשפט של איתור מוסד אקדמי שיקלוט את הסטודנטים, המרצים והעובדים של המכללה.

בעלי התפקיד קיבלו בעניין זה פניות ממוסדות רבים ומכובדים, עובדה שמלמדת על איכותה של המכללה, המרצים בה והלומדים בה. בכוונת בעלי התפקיד להביא מהלך זה לגיבוש והשלמה כבר בשבוע הבא.

בינתיים גם פועלים בעלי התפקיד לשמר את פעילות המכללה כדי למנוע נזק לסטודנטים, כך שמבחני הסמסטר מתקיימים כסדרם.

נבקש להביא את הדברים בפני הסטודנטים גם באופן בלתי אמצעי במפגש שנערוך מחר בשעה 19:30 שיתקיים ברחבת הקמפוס.

 

ד"ר שלמה נס     עו"ד רענן קליר

 

בעלי התפקיד