המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

אפשרויות הקריירה בסיום לימודי חשבונאות

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> אפשרויות הקריירה בסיום לימודי חשבונאות
רואי חשבון נמצאים היום בכל משרד, ארגון, חברה ועסק, ואפילו עוסקים זעירים כיום נעזרים בשירותים של אנשי המקצוע ולא עושים את ניהול החשבונות בעצמם. מסיבה זו הבוחרים ללמוד ראיית חשבון יימצאו את עצמם במצב מביך שניתן לכנותו כעודף-אפשרויות. מי שיחפש עבודה ימצא כי יש משרד רואי חשבון בכל פינה ופינה בכל עיר, ולכן הקונסרבטיבים שביניכם יוכלו למצוא פרנסה בטוחה ואפשרויות צמיחה סולידיות ובטוחות. משרדים שונים בעלי אופי שונה נפתחים כל הזמן בכל מרכז עסקים, ועם כמות עסקים עצומה שנפתחת כל שנה, הביקוש והצורך בשירותי ראיית חשבון עולים עוד ועוד.

אתם מהסוג שמוביל את הדרך?

אם אתם מהסוג שנולד להיות עצמאי, מומלץ להתאפק מעט ולא לקפוץ מיד לעצמאות. כמו ברוב תחומי הלימודים, כשמסיימים ללמוד ונכנסים לשוק העבודה בתחום מגלים מהר מאוד שמה שלמדתם בתיאוריה ואיך הדברים עובדים במציאות, זה מעט שונה. במקרה הטוב תצאו מבולבלים, ובמקרה הרע תעזבו את התחום לתקופת התאוששות והתאקלמות. ההמלצה כאן היא לא להיבהל. הצטרפו למשרד בו האנשים נעימים לכם, והתחילו ללמוד איך עובד השוק באמת. מי מביניכם שבאמת נולד להנהיג ולהיות עצמאי ימצא את עצמו מהר מאוד פונה לעבר הקמת משרד משלו בתור רואה חשבון עצמאי, עם קהל לקוחות משלו.

מגוון האפשרויות הרחב בשוק

בדומה לעורכי דין, גם רואי חשבון זוכים לביקוש רב ומגוון אינסופי של אפשרויות העסקה. חיפוש מהיר בשוק העבודה מראה אפשרויות קריירה רחבות במגוון תחומים, עם אפשרויות שכר שונות שמגיעות עד לסכומים נאים מאוד. התעסקות עם מספרים ותמיכה בכל סוג עסק מאפשרת מנעד משכורות גדול שנע על סקלה רחבה. מתמחים בראיית חשבון בתחילת דרכם בתחום ירוויחו מינימום של חמשת אלפים שקלים. רואי חשבון עם ניסיון מוכח יכולים להרוויח סכומים של חמש עשרה אלף שקלים, ולאחר צבירת ניסיון רב בתחום וותק מוכח, מדובר בסכומים גבוהים הרבה יותר. כחשבי שכר תוכלו להגיע גם כן לסכומים נאים למדי, כמובן אחרי זמן מה של צבירת ניסיון. סמנכ"ל כספים בעל ניסיון ומוניטין יכול להשתכר בעשרות אלפים בחודש, בהתאם לחברה בה הוא עובד. עם משכורות שכאלו, לא פלא כי המקצוע הופך מבוקש יותר ויותר, והקריירה שלכם כרואי חשבון מובטחת.

האם אתם מתאימים להיות רואי חשבון?

ראיית חשבון היא מקצוע אשר לא מתאים לכל אחד ואחת, התחום דורש ריכוז גבוהה וידע טוב במתמטיקה, אך גם עבור אלו שעונים על הדרישות ועוברים את מסלול הלימודים וההכשרה המקצועית בהצלחה רבה קיים מכשול נוסף בדרך, מכשול זה הוא התשוקה שלכם לגבי המקצוע מכיוון ורובו מורכב מבניית דוחות והצלבת מספרים, נושאים אשר רבים יחשיבו כמשעממים ולכן בכדי להצליח ולבלוט חייבת להיות לכם תשוקה למספרים, תשוקה לבניית דוחות כלכליים והצלבות מידע שיכולים לחסוך כספים רבים לארגונים שלמענם אתם עובדים.  
 
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ