המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לימודי הנדסת מערכות מידע

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לימודי הנדסת מערכות מידע
תחום הנדסת מערכות המידע התחיל להתפתח בשנים האחרונות מתוך צורך גובר והולך בתוכנות שיסייעו לחברות וארגונים גדולים לקטלג ולמיין את המידע האינפורמטיבי שהן מחזיקות. כמו כן, מערכות המידע מסייעות בתהליך קיטלוג האינפרומציה מה שהופך אותה לנגישה יותר ולעדכנית בדרך פשוטה וקלילה.
באמצעות לימודי הנדסת מערכות מידע, יכולים סטודנטים רבים לרכוש מקצוע מעניין ובעל דרישה בשוק העבודה.
 
לימודי הנדסת מערכות מידע אורכים כשלוש שנים ובמהלכן רוכשים הסטודנטים את הכלים הטכנולוגיים והידע התיאורטי הנדרש על מנת להיות הכי מעודכנים ומביני עניין בתחום מערכות המידע. החומר הלימודי הנלמד קשור הן בשפות תיכנות, עיצוב, ניתוח נתונים אך גם מאפשר פיתוח מחשבה יצירתית על ידי סדנאות שונות ומגוונות המעבירות את רזי היזמות, תהליכי אסטרטגיים, ניהול משא ומתן ועוד.
 
הקורסים הללו מגוונים ומגיעים מעולמות שונים על מנת לספק לסטודנטים את תשתית הידע המקיפה לה הם נדרשים על מנת להפוך לאנשי הייטק מן המעלה הראשונה. המבינים הן בצד הטכני והן בצד העסקי והכלכלי.
 
כך מסלול הלימודים שמציע המרכז ללימודים אקדמיים בשיתוף עם בי"ס דן למקצועות ההייטק יכול להניב תוצאות מרשימות בהחלט בכל הנוגע לכמות הידע וסוגי הידע שמקבלים הסטודנטים במהלך תקופת הלימודים. דבר נוסף שמעודד המרכז ללימודים אקדמיים הוא את הקשר הבלתי אמצעי בין הסטודנטים עצמם, לבין המרצים ולחברות ההייטק שעובדות בשיתוף פעולה עם המרכז. כך למעשה מעודדים את היזמות ואת הקשרים האישיים- מקצועיים בין הלומדים במוסד אקדמי זה.
 
תחום מערכות המידע אם כך יכול לפתח רבות את הקריירה ואת ידיעותיו של הסטודנט, לכן באם אתם מתלבטים בנוגע לקרש הקפיצה שלכם לתוך עולם ההייטק- שווה לבדוק גם את קורסי הלימוד של תחום לימודים זה. אולי העתיד שלכם נמצא מעבר לפינה.
 
מאמרים נוספים שעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ