המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

טיפים לאחוזי הצלחה גבוהים במבחן פסיכומטרי

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> טיפים לאחוזי הצלחה גבוהים במבחן פסיכומטרי
מבחן פסיכומטרי הנו מבחן אשר לא באמת משקף את ההייקיו האנושי, אך הוא ללא ספק מסננת מעולה כדי לברור את המועמדים למקצועות מסוימים בכל עולם הלימודים. אלמלא המבחן פסיכומטרי רבים היו נגשים ללימודים ואחוז הרבה יותר גבוה מהם היה נושר באמצע, מה גם עוד בטרם המבחן פסיכומטרי תפס את מקומו בארצנו המקומות הטובים היו שמורים לכל המקומבנים למיניהם ולכל היתר היו ה"שאריות".
 
סטודנטים עתידיים מוצאים את עצמכם חוסכים את כספם ללימודים השוחקים בכל מיני עבודות מזדמנות למיניהם, כמו מלצרות, ברמון, עבודה בחו"ל , כמה שנות חיסכון. להלן כמה טיפים לאחוזי הצלחה גבוהים יותר במבחן פסיכומטרי:

חשיפה למבחן פסיכומטרי בעוד מועד

 
אחרי שכבר חוויתי את תקופת הפסיכומטרי שלי, ואני עכשיו הרבה יותר מעורה בכל הנוגע למבחן פסיכומטרי, אני יודעת שחשוב מאוד שהנבחנים יהיו מודעים הרבה יותר למה הם מגיעים, ואני מתכוונת לחשיפה עוד בטרם המפגש הכיתתי של הקורס. כחודש חודשיים לפני תחילת הקורס של המבחן פסיכומטרי, עליכם למצוא את נקודות התורפה שלכם. ישנם שלושה נושאים עליהם אתם נבחנים: מילולית, כמותית ואנגלית.  חשוב מאוד לעשות מבחן פסיכומטרי מוקצב בזמן והכל בבית (תיקחו העתק של מבחן פסיכומטרי מחבר או המדריך שלכם בקורס), על מנת שיהיה לכם שמץ לגבי נקודות התורפה שלכם, אל תשכחו שנקודות התורפה שלכם במבחן פסיכומטרי הם היתרון של הסובבים אתכם.

מציאת נקודות תורפה במבחן פסיכומטרי העתידי וחיסולם

ברגע שמצאתם את נקודת התורפה שלכם, אשר ימנע מכם להתקדם כמו שצריך בקורס למבחן פסיכומטרי, חשוב שפשוט תתמודדו איתו עוד לפני תחילת הקורס, כדי שהראש שלכם יהיה פנוי רק לחומר הנלמד במהלך הקורס (ויש הרבה), שלא תטעו, יהיו נקודות רבות במבחן שלא תבינו, אני לא מדברת עליהם, אלא על הנושאים. אם אתם קולטים שהאוצר מילים שלכם באנגלית חלש מאוד תעבדו על המילים כמה חודשים לפני תחילת המבחן פסיכומטרי, האמינו לי, חודשי הקורס לא יספיקו לכם ללמוד את כולם (יש לכם ללמוד למעלה מ5,000 מילים באנגלית ועברית), אם המוח שלכם התנוון ממתמטיקה, תעשו רענון של החומר, ישנם אפילו מכינות המוצעות בקורסים השונים עוד לפני תחילת הקורס, כדי להשקיע את הסכום ולהגיע למכינה- כמובן שזה נועד לכל המנוונים או החלשים במתמטיקה. בנוגע לנושא המילולית- תקראו ספרים לפני!!! אני יודעת שרק מהמחשב על זה כבר לא בא לכם לעשות את המבחן פסיכומטרי הזה, אבל בכל מקרה אתם הולכים להשתעבד בקורס של כ4 חודשים, כדי לקבל את הציון האולטימטיבי, אז תתאמצו עוד קצת, זה יעשה לכם רק טוב בהמשך.

גישה במבחן פסיכומטרי היא דבר חשוב

אם אתם מכירים את עצמכם ככאלה שנלחצים מכל בחינה, חשוב מאוד שתעשו עם זה משהו, אם צריך אפילו תיקחו לפני המבחן פסיכומטרי "רטלין", כמובן חשוב מאוד שתנסו את הסם הרגעה הזה לפני שאתם ניגשים למבחן האמיתי, תנסו לקחת את ה"רטלין" בסימולציות של הקורס ותראו איך זה משפיע עליכם, אל תתנו ללחץ שלכם להכשיל אתכם, יש מספיק דברים שיעשו את זה בשבילכם!!

חשוב למצוא קורס טוב למבחן פסיכומטרי

 כל אחד עושה את השיקולים שלו על פי הקריטריונים המתאימים לו ביותר. אבל תעשו חישוב של השעות בהן תלמדו למבחן פסיכומטרי- בוקר או ערב, מתי אתם יותר רעננים? המרחק מהבית שלכם למקום הקורס, כמה חברים בכיתה. את המבחן פסיכומטרי רצוי לעשות רק פעם, זה לא כמו עבודה בארה"ב שנחמד לעשות גיחות קלות של כמה חודשים ולחזור לארץ החודש, אלא זה לתקוע לעצמכם את החיים, אם צריך אפילו תתחילו את הקורס למבחן פסיכומטרי במועד מאוחר יותר.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ