המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

למה ללמוד פסיכולוגיה

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> למה ללמוד פסיכולוגיה
ענף הפסיכולוגיה עלה רבות בשנים האחרונות, נדמה כי הוא הפך לאחד מתחומי הלימוד הלוהטים וניכר כי ישנם סטודנטים רבים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בתחום זה. ישנן מספר סיבות בגינן סטודנטים מעוניינים ללמוד לימודי פסיכולוגיה. הסיבה העיקרית היא כמובן על מנת להתפתח בתחום זה. מסלול התפתחות הלימודים והקריירה בתחום לימודי הפסיכולוגיה הינו ארוך, אך כדאי ומאפשר פיתוח קריירה בפסיכולוגיה קלינית, שיקומית או ארגונית.
 
סיבה שניה להתפתחות בתחום זה הינה כי ישנם סטודנטים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בענף הפסיכולוגיה בשילוב עם תחום לימודי אחר כמו למשל: ביולוגיה, משאבי אנוש, ספרות, עבודה סוציאלית, שיווק ופרסום. כאשר הידע הפסיכולוגי מעניק לסטונדטים אלו את שכבת המידע הנוספת לה הם זקוקים על מנת להבין באופן מלא את תחום הלימודים העיקרי שלי.
 
אולם, יש לזכור כי תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה אינם קלים כלל ועיקר, זאת מאחר ולימודי פסיכולוגיה הפכו לאחד מן המקצועות בעלי רף הקבלה הגבוהים ביותר. הסיבות לכך שעלו תנאי הקבלה נעוצות הן בכמות הנרשמים המעוניינים והן בשל היוקרה של מקצוע זה. על מנת להתקבל ללימודי פסיכולוגיה יש לקבל ציון גבוה מאד בבחינת הפסיכומטרי ולהיות בעלי ממוצע גבוה של תעודת הבגרות.
 
כך שניתן להבין כי מי שבאמת מעוניין ללמוד פסיכולוגיה, עליו כמובן להשקיע ולא רק בדרך אל הלימודים, אלא גם במהלך הלימודים עצמם. תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים מוכוונים למציאת הסטודנטים המתאימים ביותר ללימודי פסיכולוגיה. התוכנית בנויה נדבך על נדבך וניתן להבין דרכה את התפתחותו הרגשית והנפשית של האדם. כמובן שמי שבוחר ללמוד לימודי תואר שני בתחום זה, הולך ומעשיר את ידיעותיו. במהלך לימודי התואר נלמדות תאוריות שונות בנוגע לנפש, אולם גם ניתנים הכלים הדרושים על מנת לאבחן את האדם, מצבו, דרך מחשבתו ודפוסי ההתנהגות שלו. 
 
לסיכום, ניתן לומר כי ללימודי פסיכולוגיה יש משמעות ענפה על התקדמות הקריירה של הסטודנטים בתחומי הלימוד השונים וכי בעזרת ידע זה, ניתן להתמקצע במיוחד בתחומים הקשורים להבנה כוללת של נפש האדם.
 
מאמרים נוספים שיענייניו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ