המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לימודי מערכות מידע

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לימודי מערכות מידע
התקדמות הטכנולוגיה שינתה רבות את פני העולם, ובעיקר בהקשר של שוק העבודה. משרות רבות ושונות נוספו לשוק העבודה, דבר אשר יצר דרישה של אנשי מקצוע בעלי הכשרה מסוג אחר. למשל, כניסתו של תחום ההייטק, אשר עורר ביקוש רב למתכנתים, בודקי תוכנה, מהנדסים ומפתחי חומרה. כל אלו הינן משרות אשר לפני שני עשורים לא היו קיימות.
 
שינויים טכנולוגיים נוספים ניתן לראות דרך כניסתו של מכשיר הסמרטפון אשר הפך את האינטרנט למוצר שנצרך בכל שעות היום כמו גם, מחבר את המשתמש לרשתות החברתיות השונות כגון הפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ועוד. גם תחום האינטרנט יצר שלל משרות מגוונות נוספות, כמו מפתחי אפליקציות, מפתחי רשתות חברתיות ועוד.
 
קל להבין כי התחומים החדשים הללו מחייבים את המעוניינים לעסוק בתחומים אלו בידע מסוג אחר. לשם כך נוצרו תוכניות לימודים חדשות. המרכז ללימודים אקדמיים אף הוא לוקח חלק מקידמה ובהתפתחות הטכנולוגית העולמית ומציע תוכניות לימוד של בי"ס דן למקצועות ההייטק.
 
תוכניות הלימוד המוצעות הינן - מערכות מידע ניהוליות ולימודי מדעי המחשב. במהלך תוכנית הלימודים, יוכשרו הסטודנטים באופן מדוייק לכדי עבודה בעולם ההייטק, והשתלבות בתפקידי מפתח מאתגרים. בי"ס דן למקצועות ההייטק שם לו למטרה להכשיר את הסטודנטים לקראת קריירה, בניגוד לאוניברסיטאות המכשירות את הסטודנטים לכדי ידע תיאורטי ומחקר, הרי שהמרכז ללימודים אקדמיים- שם לו למטרה את עתידכם המקצועי.
 
על מנת להתעניין ולבדוק אם גם אתם מתאימים לעולם ההייטק, מומלץ ליצור קשר עם יועצי התוכנית אשר יסבירו ויפרטו עבורכם את מהלך הלימודים ואת היתרונות שמקצה בי"ס ללימודי ההייטק דן. כמו כן, תהנו מליווי מקצועי לאורך כל מסלול הלימודים והכוונה תעסוקתית אשר תיצור עבורכם את הבסיס לפיתוח הקריירה שאתם מעוניינים בה.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ