המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

אוטו או אוטובוס – איך כדאי להגיע ללימודים?

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> אוטו או אוטובוס – איך כדאי להגיע ללימודים?
אומרים שהדרך הטובה ביותר להגיע לאוניברסיטה היא באמצעות עבודה קשה, שקידה על הלימודים כבר מגיל צעיר, חריצות והקרבה. אנחנו אומרים, שהדרך הכי טובה לשם היא בכלל באמצעות... מכונית. או אולי אוטובוס? טוב, אז במקום לעלות ניחושים, בוא נדבר על זה ונחליט.

נסיעה באוטובוס

אז חבל הטבור כבר מנותק רשמית ולבקש מאבא שיקפיץ אתכם שוב לכניסה לבניין למדעי המחשב זה קצת מביך. אז מה עושים? ובכן, נתחיל בבשורה טובה. חברות התחבורה הציבורית בישראל מתחשבות לא מעט בציבור הסטודנטים התפרן. הדבר מתבטא בשני מישורים – יעילות, תדירות וכמות הקווים המגיעים לשערי האוניברסיטאות השונות, ובמישור הכלכלי ניתן למצוא מבצעים רבים שהופכים כל נסיעה לזולה כמו נסיעה בגואה על ריקשה. אז נכון, הבחור החטטן מימין לא יפסיק להציץ לכם במחברת הסטטיסטיקה, והתיק הענקי שהיית חייב לדחוף את הלפטופ שלך לתוכו ייתקע בכל דקה במישהו אחר, אבל כמשלמים פחות מ-7 שקל לנסיעה, פחות מ-15 שקל ליום נסיעות, או פחות מ-200 לחופשי חודשי, מי אנחנו שנתלונן?

נסיעה ברכב הפרטי

שלום לכם, מפונקים ומפונקות. הגענו גם אליכם, אלו שעבורם אינטראקציה עם אחרים במהלך נסיעה ליום לימוד נשמעת כמו מדע בדיוני. אז מלאו רבע מיכל דלק (שאבא ימלא את השאר), שלמו על ביטוח חובה לרכב, קנו עץ ריח מקורי וצאו אל הדרך המגניבה שלכם לספסל הלימוד. אין ספק, נסיעה ברכב לאוניברסיטה נעימה ונוחה יותר, וכמובן גם מקצרת את התהליך משמעותית, עניין שאין לזלזל בו בלוח הזמנים הסטודנטיאלי הצפוף. אך מה עם הכסף? כיום אחזקת רכב יקרה יותר משק יהלומים. עם המטבעות שיש לכם בכיס, מיכל הדלק יצחק עליכם בקול. ומה עם הוצאות חניה? והפעלת הביטוח על זה שבהיתם בסטודנטית חמודה ונכנסתם בטוסטוס חונה?
 
בשורה התחתונה, אחיינו הסטודנטים, הבחירה בידכם. נוחות או כסף. זמן או אוברדראפט. אנחנו חושבים שכל החיים יהיה לכם רכב, אז חכו כמה שנים ונצלו את נדיבות המדינה וחברות האוטובוסים כלפיכם.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ