המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

מקצועות לימוד מבוקשים

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> מקצועות לימוד מבוקשים
במציאות ההולכת ומתפתחת של היום, קשה לבחור מקצוע ללימודי תואר ראשון, זאת מאחר ותחומי הידע הלכו וגדלו בשנים האחרונות. הגורם העיקרי להתרחבותם של תחומי הידע הוא כמובן התפתחות הטכנולוגיה אשר יצרה מאגרי שיתוף מידע  נוספים כמו גם אפשרויות לנגישות המידע. הנגשת המידע האקדמי מחקרי, כמובן סייעה לחוקרים רבים כמו גם לסטודנטים רבים להעמיק את עבודות המחקר שלהם ולהחשף לאינפורמציה שיכול להיות שלא היו מגיעים אליה ללא האינטרנט והטכנולוגיה.
 
מאחר ונדמה כי העולם הפך לכפר גלובלי וכי הכל אפשרי, הרי שלבחור במקצוע מסויים נראה לעיתים כבחירה בלתי אפשרית. אולם גם בתוך הטירוף האינטרנטי והרוחות המנשבות לכאן ולכאן, הרי שישנם מקצועות לימוד מבוקשים אשר מחזיקים איתנים במעמדם. מהם: לימודי פסיכולוגיה, לימודי מנהל עסקים, לימודי רפואה ולימודי מדעי המחשב. המקצועות הללו, נדמה כי לא יפסו מן העולם בתקופה הקרובה, וכי סטודנטים רבים המעוניינים לפתח ולבסס קריירה רבת שנים, מעדיפים לבחור במקצוע מן המקצועות הללו.
 
אולם לפני הבחירה הלא פשוטה בכלל של מקצוע הלימוד לתואר ראשון- הרי שהמועמדים להיות סטודנטים עתידיים, ברובם חיילים משוחררים, מחפשים לרוב עבודה לחיילים משוחררים לפני שהם מתחילים לפסוע בדרכם האקדמית.

התארים הנחשבים

לימודי חשבונאות ומנהל עסקים נחשבים כבעלי תארים יוקרתיים, כמו גם לימודי רפואה, אלו הם מקצועות אשר קרנם לא נפלה. הסיבה לכך הינה כי מעבר להיות מקצועות נחשבים וקשים ללמידה, הרי שאלו הם תחומי עבודה שתמיד יש ביקוש עבורם.
 
המרכז ללימודים אקדמיים מציע תוכניות לימודי מקצועות לימוד מבוקשים מגוונות מבינהם: לימודי פסיכולוגיה, לימודי מנהל עסקים, לימודי חשבונאות ועוד. זאת על מנת לאפשר לסטודנטים צעירים לבצע את צעדיהם הראשונים הן בתחום האקדמי והן בקבלת הכשרה מעשית להשתלבות נכונה בעולם העבודה.
 
לרוב, לאחר לימודי תואר ראשון ניתן להשתלב בצורה האופטימלית בשוק העבודה, דבר המקל על עומסם של הסטודנטים כמו גם מציב בפניהם מטרה שניתן להגיע אליה תוך זמן לא רב. כך שלמידת תואר ראשון יכולה לסייע רבות לצעירים המחפשים בנייה של קריירה והתפתחות מקצועית. אולם, ישנם מקצועות המצריכים המשך לימודי תואר שני על מנת לעסוק בהם כמו למשל לימודי פסיכולוגיה או קרימינולוגיה הדורשים התמקצעות נוספת על מנת לעסוק בהם.
 
כמו כן, המשך ללימודי תואר שני, כמובן יכול גם לפתח קריירה בתחום המחקרי של מקצועות הלימוד המבוקשים הללו. אולם ראשית כל יש לצלוח את התואר הראשון.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ