המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לימודי חינוך והוראה

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לימודי חינוך והוראה
תחום החינוך התפתח רבות בשנים האחרונות, נכנסו לתחום זה אסכולות וגישות שונות כגון: חינוך דמוקרטי וחינוך אנתרופוסופי, לצד שינויים ותקציבים נוספים שהכניסה מערכת החינוך. מסיבות אלו, אנשים בוחרים ללמוד לימודי חינוך והוראה, הם רוצים להיות חלק ממערך השינוי במערכת החינוך ולהשפיע על דור העתיד. הדרך המהירה ביותר להכנס לתחום החינוך ולעסוק במקצועות הקשורים לתחום זה הינה רכישת תואר ראשון בחינוך.
 
במהלך לימודי תואר ראשון בחינוך נלמדים קורסי היסוד של גישות החינוך השונות, למידת גישות אלו, לצד התפתחות הפילוסופיה של החינוך ומטרת החינוך. מאפשרת הבנה מלאה של התחום מן הפן התיאורטי ועד הפן המעשי. קורסי הלימוד המוצעים נבנים בצורה כזו שאופי התוכנית מוכוון כלפיי עיסוק בתחום כמקצוע ולא רק כלמידת רקע תיאורטי כבמוסדות לימוד אחרים.
 
המרכז ללימודים אקדמיים מציע תוכנית לימודי בוקר ולצד לימודי ערב המאפשרות לתלמידי המוסד את הבחירה ואת שעות הלימוד הנוחות ביותר לתלמידים, כך שיוכלו להצליח באופן הטוב ביותר את לימודי החינוך והוראה מבלי לעורר התנגדות או שינוי מהותי באורח חייהם.
 
המרכז ללימודים אקדמיים יוצא מתוך נקודת הנחה שעל מנת לרכוש תואר ראשון יש לאפשר לתלמידיו את התנאים האופטימליים להצלחה. בין אם בכל הנוגע לסגל המרצים, בניית תוכניות הלימוד, התאמה של שעות הלימוד ומגוון הצעות של מלגות לתואר ראשון המאפשרות לתלמידי המוסד להתרכז בלימודים ולהפנים את החומר הנלמד.
 
לימודי חינוך והוראה נמשכים כשלוש שנים וכוללים מסגרת של לימודי ליבה בהם נלמדות תאוריות היסוד ומהם צומחים ולומדים הלאה. חלק מהקורסים הללו כוללים גם היבטים פסיכולוגיים של התפתחות הילדים ופסיכולוגיה חינוכית. זאת על מנת להעמיק בכל נושא החינוך ולהפוך את הסטודנטים לאנשי חינוך מוצלחים, בעלי יכולת הבנה ויכולת הכלה של מצוקות הילדים ודרכי הפתרון של בעיות שעלולות לצוץ במהלך התפקיד החינוכי.
 
באם אתם מוצאים את עצמכם בעלי זיקה, או בעלי תחושת שליחות לכל הנוגע לתחום החינוך, יכול להיות שתואר ראשון בחינוך הוא הבחירה המתאימה עבורכם היא לימודים אקדמיים.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ