המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

מדוע ללמוד לימודי BA תואר ראשון?

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> מדוע ללמוד לימודי BA תואר ראשון?
לימודי BA תואר ראשון מעניקים לאדם את ההכשרה המקצועית והתיאורטית הראשונה שלו במהלך חייו הבוגרים. כיום לצאת לעולם ללא הסמכת לימודי BA תואר ראשון נדמה כדבר כמעט בלתי אפשרי, הסיבות לכך רבות. חלקן כמובן קשורות להתפתחות העולם המודרני ולהתפתחות העולם התעסוקתי. אולם הסיבה העיקרית לכך הינה שגוף הידע של תחומי הלימוד והתעסוקה התרחב וגדל למימדים עצומים ולכן, על מנת להתחיל לעבוד במקצוע מסויים- יש קודם כל ללמוד אותו לעומק.
 
לימודי BA תואר ראשון נבנים נדבך על נדבך וכוללים ראשית כל את אבני היסוד של המקצוע, כמו כן, הם נערכים בין שלוש שנים לארבע שנים מבנה התואר אף הוא בנוי בצורה כזו שלמידת הידע מסתכמת על קורסי היסוד הנלמדים בשנה הראשונה, רק החל מן השנה השנייה נלמדים קורסי הבחירה וההתמקצעות.
 
אולם ישנם מקצועות שעל מנת לעסוק בהם באופן מקצועי יש להמשיך את הלימודים וללמוד לימודי תואר שני. למשל בלימודי פסיכולוגיה, על מנת להתמקצע בתחום למקצועות כגון: פסיכולוגיה חינוכית, פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה שיקומית או מחקרית. יש ללמוד לימודי תואר שני בתחום הפסיכולוגיה., לצד התנסות מעשית.

מקצועות לימודי BA תואר ראשון

המרכז ללימודים אקדמיים מציע תוכנית לימודי BA תואר ראשון במקצוע הפסיכולוגיה, אשר מעניקה לתלמידיה את אבני היסוד והיכולת לרכוש את ההשכלה הבסיסית והראשונית בתחום הפסיכולוגיה. המרכז ללימודים אקדמיים מציע תוכניות לימודי ערב ומסלולים הנוחים לאורח החיים המודרני- כך שתלמידי המוסד האקדמי יכולים הן לרכוש השכלה והכשרה בתחום הפסיכולוגיה בצורה האופטימלית.
 
לאחר לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון ניתן להתקבל לעבודות ראשוניות בתחומים הטיפוליים, ההתנסות בעבודות מסוג זה הינה קריטית ומשמעותית. לא רק מבחינת רזומה, אלא מבחינת הבנת התחום לעומקו לצד התנסות ממשית בטיפול באנשים והוצאה לפועל של החומר הנלמד במהלך לימודי התואר הראשון. כך שבאם חשקה נפשכם בעיסוק במהות האדם, בקשיים נפשיים, טיפול או יעוץ ארגוני בחברות ועבודה עם אנשים. יכול להיות שלימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון יכולים להתאים לכם.
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ