המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

מלגת לימודים

כאשר מתחילים להתעניין בלימודים אקדמיים, עולות שאלות רבות. מעבר לשאלות המובנות מאליהן- כגון, מה ללמוד, היכן, מה רף הקבלה בו צריך לעמוד על מנת להתקבל. 
 
עולות גם שאלות כלכליות, כמו: איפה לגור, במה לעבוד, האם לעבוד? כל השאלות הללו מובנות לחלוטין, שכן לימודי אקדמיים אכן מצריכים שינויים באורח החיים על מנת להתקיים.
 
דרך נהדרת להשגת מענה על השאלות הכלכליות במהלך הלימודים האקדמיים יכולה להיות מלגת לימודים. מוסדות אקדמיים רבים מציעים לתלמידיהם מלגת לימודים, על מנת להקל עליהם את העול הכלכלי ולאפשר להם להשקיע את מרצם בשדה האקדמי.

הצעות לקבלת מלגת לימודים

המרכז ללימודים אקדמיים מציע לתלמידיו הן מלגת לימודים והן תוכניות לימודי ערב אשר יכולות לסייע רבות לתלמידים לנהל את אורח חייהם כראות עיניהם ולהשקיע בלימודים. סטודנטים למקצועות ריאליים או נרחבים כגון לימודי חשבונאות או פסיכולוגיה נדרשים להשקיע המוני אנרגיות ומשאבים על מנת להצליח בלימודיהם.
 
לכן בדיוק פתח המרכז ללימודים אקדמיים את האופצייה לקבלת מלגת לימודים, מתוך המחשבה שעל מנת לקבל את מלוא האפשרות להצליח בתואר הראשון התלמידים צריכים גם בסיס כלכלי מסויים. לטווח הרחוק, נכון יותר להצטמצם מבחינה כלכלית או לנסות לבקש סיוע מקרנות מלגות, או מההורים, כיוון שסיום לימודי תואר ראשון עם ממוצע ציונים גבוה יכול לסייע לכם רבות בבניית הקריירה העתידית שלכם.
 
לסיכום, באם אתם שוקלים להתחיל ללמוד, בדקו את האפשרויות, ראו מה יש למוסדות האקדמיים להציע לכם בתחום הכלכלי. יכול להיות שתוכלו לקבל סיוע במהלך הלימודים אשר יאפשר לכם להשקיע את מרצכם בלימודים. כך שתוכלו להתקבל לשוק העבודה בצורה האופטימלית.
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ