המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

קורס אנגלית - מבחן אמי"ר

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> קורס אנגלית - מבחן אמי"ר
מטרתו של מבחן אמי"ר הינה לבחון את רמת הידע בשפה האנגלית של המועמדים לקבלה למוסדות ההשכלה הגבוהה. במהלך לימודים אקדמיים, זקוקים הסטודנטים להיות ברמת הבנה מסויימת של השפה האנגלית, זאת משום שחומר לימודי רב מצוי בכתבים באנגלית. אך זו לא הסיבה היחידה, על מנת להמשיך ללימודים מתקדמים או לבסס קריירה באקדמיה, על הסטודנטים להיות מסוגלים לכתוב, לקרוא ולהתנסח באנגלית בצורה טובה, אם לא טובה מאד.
 
קורס אנגלית מטרתו להכשיר מועמדים לקראת מבחן אמי"ר, הבוחן את הרמה של המועמדים לפני תחילת דרכם האקדמית. מבחן אמי"ר נכתב על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה והוא בוחן בעיקר את הבנת הנקרא והבנת טקסטים ברמה אקדמית, איתם ייאלצו הסטודנטים להתמודד במהלך הלימודים האקדמיים.
 
המוסדות האקדמיים מאפשרים מבחר קורסים בלימודי אנגלית ברמות שונות הנקבעות או לפי ציון רמת האנגלית בפסיכומטרי או על ידי הציון במבחן אמי"ר. כך שניתן להבין מכך שקורס אנגלית הנלמד מבעוד מועד יכול אך ורק לסייע למועמדים, הן במעבר בחינת אמי"ר אך לא רק, אלא גם לתרום לדרכם האקדמית.

במה תורם קורס אנגלית

קורס אנגלית מכשיר את התלמידים לא רק לקראת הבנת הנקרא של הטקסטים באנגלית, אלא גם משפר את מיומנויות הכתיבה והדיבור. רכישת המיומנויות הללו יכולה לסייע לאדם בכל דרך בחייו, לא רק האקדמית אלא גם המקצועית.
 
מקומות עבודה רבים כיום עובדים בשוק הבינלאומי, כך שנדרשת רמת ידיעה גבוהה של השפה האנגלית. בדיוק לשם כך חשוב ללמוד קורס אנגלית, על מנת שגם בוגרי המוסדות האקדמיים יוכלו להתקבל בצורה הטובה ביותר אל שוק העבודה.
 
הרמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה בלימודי אנגלית היא כמובן רמת פטור, הגעה לרמת פטור בלימודי אנגלית משמעה הבנת השפה האנגלית על בורייה. מבחינה זו רמת פטור מייצגת רמה של 
"שפת אם". כלומר, שהאדם שולט בשפה זרה שנייה בדיוק כפי שהוא שולט בשפה בה הוא מדבר ולתוכה נולד.
 
על מנת להגיע לרמת הפטור הנחשקת שכאמור יכולה לסייע גם בראיונות עבודה עתידיים, כדאי ואף רצוי לקחת קורס אנגלית. בין אם דרך המוסדות האקדמיים, קורסי הפסיכומטרי או קורסים המכינים למבחן אמי"ר. אין ספק שהשקעה זו היא השקעה לטווח הארוך בחייו של אדם.
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

הודעת עדכון והזמנה לכנס סטודנטים

 

סטודנטים, מרצים ועובדים נכבדים,

נבקש לעדכן אתכם כי בעלי התפקיד שפועלים לפי צו של בית המשפט מקדמים את ההליך עליו הורה בית המשפט של איתור מוסד אקדמי שיקלוט את הסטודנטים, המרצים והעובדים של המכללה.

בעלי התפקיד קיבלו בעניין זה פניות ממוסדות רבים ומכובדים, עובדה שמלמדת על איכותה של המכללה, המרצים בה והלומדים בה. בכוונת בעלי התפקיד להביא מהלך זה לגיבוש והשלמה כבר בשבוע הבא.

בינתיים גם פועלים בעלי התפקיד לשמר את פעילות המכללה כדי למנוע נזק לסטודנטים, כך שמבחני הסמסטר מתקיימים כסדרם.

נבקש להביא את הדברים בפני הסטודנטים גם באופן בלתי אמצעי במפגש שנערוך מחר בשעה 19:30 שיתקיים ברחבת הקמפוס.

 

ד"ר שלמה נס     עו"ד רענן קליר

 

בעלי התפקיד