המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לימודים אקדמיים - מנהל עסקים

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לימודים אקדמיים - מנהל עסקים
בימינו, מנהל עסקים הפך לתחום לימודים מבוקש, כמו כן, זהו תחום שיש בו ביקוש תעסוקתי גבוה. אולם מהו מנהל עסקים?  מנהל עסקים הינו תחום המשלב ונוגע בתחומים רבים ומתמקד במגזר העסקי, הן הפרטי והן הציבורי. מנהל עסקים נחשב תחת תחום מדעי החברה והוא משלב לימודי כלכלה, משפט עסקי, קורסים בנוגע לקבלת החלטות, ניהול עסקי, יזמות ועוד. השילובים של התחומים השונים הללו יוצרים תמונה מלאה של עולם העסקים ושל היכולת להשתלב בו בתפקידים ניהוליים.
 
תחום מנהל עסקים נחלק לכמה קטגוריות:
שיווק ופרסום
משאבי אנוש
בנקאות ומימון
מערכות מידע
רב תחומי
 
החלוקה הזאת יוצרת למעשה את האפשרות להתמקצע בתחום מסויים בתוך העולם הנרחב של מנהל עסקים. כל זאת על מנת להכשיר את הסטודנטים בצורה הנכונה ביותר לקראת ביסוס קריירה ניהולית מאתגרת במגזר העסקי. החלוקה למסלולים השונים מאפשרת לסטודנטים לבחור התמקצעות לפי נטיותיהם הטבעיות ולפי תחומי העניין המסקרנים אותם.

כיצד ניתן לפתח קריירה במנהל עסקים?

כיום, ניתן להשתלב בשוק העבודה לאחר לימודי תואר ראשון בלבד בתחום מנהל עסקים. סטונדטים שרוצים להרחיב את לימודיהם ולהתמקצע אף יותר בתחום יכולים להמשיך לקראת לימודי תואר שני MBA במנהל עסקים.
 
המרכז ללימודים אקדמיים מציע את מגוון המסלולים של תחום מנהל עסקים מתוך מחשבה כי על מנת להוביל בתחום יש להתמקצע בו. מסלול הלימודים מחולק ללימודי ליבה הנלמדים בשנה א' ובשנות הלימוד הבאות, שנה ב' ו-ג' למעשה מתמקצעים במסלול הנבחר.
 
יצירת קריירה במנהל עסקים כוללת פרמטרים רבים אליהם יש להיות מוכנים מראש, לכן תוכניות הלימוד נבנו לא רק מתוך מחשבה תיאורטית אקדמית, אלא גם מתוך מחשבה מעשית. כך שהסטונדטים יכולים לרכוש את כל הכלים המוצעים על ידי המרצים והמרכז האקדמי. והסטודנטים יכולים להפיק את המירב מלימודי התואר הראשון אותו הם בחרו.
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ