המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

ימים פתוחים- הצעד הראשון באקדמיה

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> ימים פתוחים- הצעד הראשון באקדמיה
בישראל של היום ישנם מוסדות אקדמיים רבים, החל מאוניברסיטאות שונות וכן מכללות ומרכזים אקדמיים שונים, אשר כל אחד מהם מציע לימודים מתקדמים. ברוב המקומות החלוקה של הפקולטות והתחומים מחולקת לשלושה:
 
מדעים מדוייקים, מדעי החברה ומדעי הרוח. כאשר רוב המרכזים האקדמיים מתמקדים במדעים המדוייקים ובמדעי החברה. מאחר וישנו שפע בעולם האקדמי, רבים מן המועמדים והמתעניינים מוצאים עצמם עם שאלות רבות בנוגע לתוכניות הלימוד והמוסדות האקדמיים.
 
משום כך המועמדים והמתעניינים עומדים בפני שאלות מורכבות בכל הנוגע לבחירת מוסד אקדמי ללמידת תואר ראשון ולימודי תואר שני. בדיוק מסיבה זו נוצרו הימים הפתוחים אשר מאפשרים למתעניינים ולמועמדים לקבל את כל התשובות בנוגע ללבטים שלהם. כמו כן, בימים פתוחים אלו ניתן לקבל המון אינפורמציה בנוגע ללימודים, לתוכניות הלימוד השונות כמו גם להתרשם מהמוסד האקדמי עצמו. איסוף האינפורמציה והתרשמות מן המוסד האקדמי יכולים לסייע רבות בהחלטה לאן להירשם ולאיזה מסלול לימודים להירשם.

מה מציעים בימים פתוחים?

לרוב, בימים הפתוחים מגיע גם נציג מחוג הלימודים, סטודנט אשר כבר לומד במוסד האקדמי וחושף את המועמדים לנקודת מבטו בתור סטודנט. כמו כן, בימים פתוחים אלו נמצאים גם המרצים, ראשי המחלקות והיועצים האקדמיים שגם איתם ניתן, ואף רצוי להתייעץ. שכן הם יכולים לשפוך אור נוסף ומהותי בנוגע למוסד האקדמי ולתוכניות הלימוד המוצעות. מעבר לכך, המפגש עם המרצים וראשי החוג, יכול לגרום לכם להחליט לגשת או לא לגשת ללמוד תואר ראשון במוסד אקדמי מסויים.
 
מומלץ לבדוק באינטרנט בנוגע לתוכניות הלימוד המעניינות אותכם לפני הגעה ליום פתוח, זאת על מנת שתגיעו עם שאלות מוכנות מראש בנוגע למוסד האקדמי ולתוכנית הלימודים. ההחלטה על לימודי תואר ראשון צריכה להכיל מספר פרמטרים כמו למשל, אופי המוסד האקדמי, הכלים שהוא מציע, החומר העיוני שבו הוא מתרכז, וכמובן רצוי להתעניין גם במלגות לתואר ראשון ומלגות לתואר שני שהמוסד האקדמי מציע.
 
מובן שכדאי גם לדעת מעט רקע על המוסד האקדמי המדובר, כמו גם על אחוזי ההצלחה וההשתלבות בעולם העבודה של הבוגרים של אותו מוסד. המשמעות של אחוזי ההצלחה יכולה לתת לכם אינדיקציה בנוגע לטיבו של המוסד האקדמי האמור.
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ