המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

הצלחה בלימודים

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> הצלחה בלימודים
בחירת מקצוע ללימודי תואר ראשון הינה שלב קריטי בחייו של אדם, זאת מאחר והבחירה במקצוע אקדמי והליכה במסלול מסויים, הינו דבר מה שיש לתת עליו את הדעת. ככלל, כאשר שוקלים בחירה של לימודי תואר ראשון, רצוי לבחור במקצוע שלא רק מעניין אותנו. אלא כזה שאנו גם יכולים לראות את עצמנו עוסקים בו במהלך השנים הקרובות. אולם, אל תתעלמו מהנטיות הטבעיות שלכם ומהיכולות הטבעיות שלכם בכל הנוגע לקריירה בה אתם עתידים לבחור. בחירה במקצוע שיעניין אותנו באמת, יכולה למנוע הסבות תחום בגילאים מאוחרים יותר וכמובן שיכולה לספק מוטיבציה גבוהה במהלך הלימודים.
 
לבחירת המוסד האקדמי יש גם יד בנוגע להצלחה בלימודים, כאשר עומדים בפני בחירה של לימודי תואר ראשון, יש לבדוק איזה מוסד אקדמי יכול להתאים ביותר לכם. שאלו את עצמכם שאלות: האם האווירה של המקום מוצאת חן בעינכם? האם המיקום נוח להגעה ונגיש? האם שעות הלימודי ומסלולי הלימוד נוחים ומשתלבים עם אורח חייכם? השאלות הללו חשובות, במיוחד מאחר ולימודי תואר ראשון דורשים השקעה ומאמץ, ונערכים לרוב בין שלוש לארבעה שנים. כך שבחירה במקום נגיש ובעל אווירה שנוחה לכם הינה מהותית.

טיפים להצלחה בלימודים

בחרו את מסלול הלימודים המתאים לכם ביותר, המרכז ללימודים אקדמיים מציע מגוון התמחויות בלימודי תואר ראשון ובלימודי תואר שני. בחרו לכם את המסלול האקדמי המתאים ביותר להתמחות שאתם מעוניינים לעסוק בה. למשל הן בלימודי מנהל עסקים והן בלימודי חינוך ישנם מסלולי התמחות שונים אשר מקנים תואר במקצועות אלו, אך תוך כדי התמקצעות בתוכנית לימודים מסויימת שתסייע לכם להכנס לעולם העבודה בצורה המקצועית ביותר.
 
בדקו האם אתם זכאים למלגות לתואר ראשון ואולי אף שיקלו להגיש מועמדות ליחידה למעורבות חברתית. מלגות לתואר ראשון יכולות להקל עליכם במהלך הלימודים האקדמיים, ואף לתרום לכם חוויות וניסיון חיים שלא האמנתם שתוכלו לרכוש.
 
התזמון לתחילת לימודי תואר ראשון גם הוא מהותי, שאלו את עצמכם האם אתם באמת מוכנים להתחייבות ללימודי תואר ראשון. סדרו את אורח חייכם בהתאם, צרו לכם פינת למידה, ובאופן כללי הכינו את עצמכם נפשית לקראת השקעה בלימודים. זאת על מנת שבאמת תוכלו להפיק את המיטב מהלימודים האקדמיים. קחו  בחשבון שכאשר לומדים תואר ראשון- הוא זה שצריך לתפוס את מרכז הבמה, על מנת שבאמת תוכלו להשקיע בו את מרבית האנרגיות ולהצליח בו בצורה האולטימטיבית.
 
נהלו את הזמן שלכם בצורה הנכונה ביותר ורכשו כלים נכונים ללמידה. בדקו מהי הדרך המועדפת עליכם ללמידה- האם אתם לומדים טוב יותר לבד, בקבוצות, עם חברים, בבית או בבית קפה, בדקו האם אתם לומדים טוב יותר על ידי סיכומים, או אולי רק קריאה של החומר. בצעו את מטלות הלימודים, הקשיבו למרצה פתרו את התרגילים ושיעורי הבית, קראו את המאמרים הנלמדים והגיעו לשיעורים. כך לא רק שתוכלו להפיק את המיטב מן המוסד האקדמי, אלא גם תרכשו את מלוא הכלים וההשכלה לה אתם נדרשים, וכמובן, תצליחו יותר בלימודים ובבחינות הסיום.
 
 
בהצלחה!
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ