המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

לימודים לאנשים עובדים

דף הבית >> קשרי תעשייה >> מאמרים >> לימודים לאנשים עובדים

אופן החיים הקצבי והדינמי של ימינו דורש הסתגלות וגמישות שונה מבעבר, אם בתקופות שונות סטודנטים יכלו להרשות לעצמם רק ללמוד. הרי שכיום קצב החיים דורש הסתכלות אחרת ודרך חיים שונה. סטודנטים אשר בוחרים ללמוד תואר ראשון, נדרשים לעבוד במהלך לימודי התואר הראשון. ישנן כמה סיבות מרכזיות לשינוי באופן החיים, הסיבה הראשונה לכך הינה עליית המחירים ויוקר המחייה. אשר גורמים ליותר ויותר סטודנטים לתואר ראשון לצאת אל שוק העבודה.

הסיבה השנייה לכך, והמשמעותית יותר הינה רכישת ניסיון עבודה המתאים לתחום הלימוד. כך שסטודנטים לתואר ראשון בוחרים לא רק לקבל את הכלים העיונים האקדמיים במהלך התמקצעותם בתחומי הלימוד. אלא תוך כדי כך גם רוכשים ניסיון פרקטי, ממשי בעולם העבודה החיצוני לאקדמיה. המרכז ללימודים אקדמיים מציע תוכניות לימוד אשר מאפשרות לתלמידיו ללמוד תואר ראשון לצד מציאת עבודה ושילוב של שני העולמות הללו באופן אידאלי. תוכניות הלימוד נבנו מתוך מחשבה על הסטונדטים ועל צרכיהם במהלך המסלול האקדמי. כאשר ההכוונה היא אינה רק רכישת השכלה אקדמית, אלא גם מתן כלים פרקטיים אשר יסייעו לסטודנטים במציאת עבודה, לאחר סיום הלימודים האקדמיים.

תוכניות הלימוד נחלקות לשניים:

מסלול לימודי בוקר, הנפרש לאורך 3 שנים ונלמד בשעות הבוקר, אך רק עד מחצית היום.
מסלול לימודי ערב, הנפרש לאורך 3 שנים ונלמד בשעות הערב.
 
ניתן להבין מכך שהמרכז ללימודים אקדמיים מאפשר לתלמידיו להחזיק במשרה מלאה במהלך לימודי תואר ראשון. השילוב של קריירה עם תואר ראשון נוצר גם בעקבות מבנה תוכניות הלימוד, המאפשר לתלמידים לרכוש כלים להתקבלות לעולם העבודה. למשל, בלימודי מנהל עסקים, בוחרים התלמידים בין מסלולי ההתמקצעות, אשר לפיהם, הם יכולים כבר להתמקד בחיפוש עבודה מתאימה ללימודים. התוכניות המוצעות בתואר ראשון במנהל עסקים: שיווק, חשבונאות, משאבי אנוש, מימון ובנקאות, מחשבים ומערכות מידע ומסלול רב תחומי- המשלב את כל התחומים יחדיו. כך שהתלמידים יכולים לבחור את מסלול הקריירה שלהם עוד למן הרגע הראשון בו בחרו את המסלול האקדמי שלהם.
 
כיום ידועה חשיבות הניסיון התעסוקתי כאשר מעוניינים לפתח קריירה בתחום מסויים. לכן, אין ספק כי שילוב בין עבודה ללימודי תואר ראשון מסייעים רבות לתלמידי מסלולי הלימוד השונים אשר בדרך זו יכולים לרכוש את כל הכלים בצורה השלמה ביותר במהלך התואר הראשון ולצאת לשוק העבודה מוכנים מתמיד לקראת קריירה מאתגרת ומוצלחת בתחום הנלמד.
 
 
מאמרים נוספים שיעניינו אותך:
 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ