המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

פרופ' ראובן אביב

דף הבית >> הפקולטה ללימודי הייטק >> פרופ' ראובן אביב

פרופ' ראובן אביב ביה"ס דן סגל הוראה מרכז אקדמי

 

תחום המחקר העיקרי של פרופ' אביב הוא חקר הדינמיקה של רשתות. על נושא זה פרסם מאמרים רבים, ונמנה על הצוות המארגן של כנסים בנושאי מחקרו.  בשנת 2000 קיבל את פרס המאמר המצטיין. פרופ' אביב קיבל מענקי מחקר משולבים תעשייה-אקדמיה (מגנ"ט), מהאקדמיה הלאומית למדעים, ומקרן Sloan Foundation. פרופ' אביב לימד וחקר כחוקר אורח לתקופות ארוכות באוניברסיטאות קליפורניה סנטה-ברברה, ויקטוריה (ניו זילנד), מונש (אוסטרליה) והמלך מונגקוט (תאילנד), ולתקופות קצרות באוניברסיטאות סטנפורד, MITואוניברסיטת איידהו. כיום פרופ' אביב נמנה על צוות רב-תחומי החוקר את הדינמיקה של רשתות של מצבורי חשמל באטמוספירה.


בנוסף לפעילותו המחקרית פרופ אביב יזם והנהיג צוות כלל אוניברסיטאי להחדרת השימוש בטכנולוגיות למידה באקדמיה בישראל, (במסגרת מרכז המחשבים הבין-אוניברסיטאי – מחב"א), והרצה במספר רב של כנסים בנושא זה.


נושאי ההוראה שלו הם בתחום המערכות – אבטחת הסייבר, תקשורת מחשבים, מערכות הפעלה, מערכות יוניקס/לינוקס, וקורסי יישום כגון גרפיקה ממוחשבת. באוניברסיטה הפתוחה הוא כתב מספר רב של חמרי למידה בתחומי המתמטיקה, פיסיקה ומדעי המחשב.

פרופ' ראובן אביב נמנה על הצוות שהקים את האוניברסיטה הפתוחה ואת המחלקה למדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה. בנוסף הוא הקים ועמד בראש המחלקה לשילוב טכנולוגיות בהוראה באוניברסיטה הפתוחה (שה"ם), נמנה על הצוות שהקים את המכללה האקדמית תל-חי, הקים את החוג למדעי המחשב במכללה ועמד בראשו.

פרופ' ראובן אביב הוא בעל תואר מוסמך בפיסיקה מהאוניברסיטה העברית ותואר דוקטור (Ph.D.) בפיסיקה מאוניברסיטת תל אביב, כיהן כחבר סגל אקדמי באוניברסיטה הפתוחה עד 2006, וכחבר סגל אקדמי במכללה האקדמית תל חי בשנים 2006-2013. החל מאוקטובר 2013 הוא חבר הסגל האקדמי בפקולטה ללימודי היי-טק, במרכז ללימודים אקדמיים (מל"א), באור יהודה, ומשמש כמרכז האקדמי של המיקוד באבטחת מידע בתכנית "מערכות מידע ניהוליות" במל"א.

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ