המרכז לייעוץ והרשמה:

1800-40-40-90

ההבדל בין תיאוריה לקריירה - קמפוס אור יהודה 1800-40-40-90

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם

שם:

טלפון:

אימייל:

תחום לימוד:

תואר ראשון בניהול תשתיות מידע

דף הבית >> תואר ראשון >> תואר ראשון בניהול תשתיות מידע

על תוכנית תואר ראשון בניהול תשתיות מידע

העידן הדיגיטלי שבו אנחנו חיים כיום הינו עידן של שינויים, מורכבות והתפתחות רבה. הטכנולוגיה הדיגיטלית עוברת לשימוש במחשוב ענן ושימוש באמצעי וירטואליזציה וויזואליזציה של הידע. כל אלו נשענים על תשתיות מערכתיות המתוכננות ונבנות בידי מקצועני תשתיות המידע. תשתית מידע, מורכבת מטכנולוגיות מבוססות רשתות מחשבים, פתרונות אחסון, תוכנות מידע וכמובן משתמשי קצה. לכן,  אחד החשובים והמבוקשים שבין המקצועות הם מנהלי תשתיות המידע. מקצוענים אלו מהווים למעלה מ 50% מכל המועסקים בענפי ההייטק לסוגיו.

מקצוענים אלו נדרשים כבר היום לפתח מערכות משולבות של תשתיות של מידע, תקשורת וייצור במגזר התעשייתי כמו גם שירות טכנולוגי במגזר הפרטי. להבין לא רק איזה חומרה יש ולא רק את הארכיטקטורה של התוכנה, אלא ובעיקר את הדרך הנכונה לשלב ביניהם בצורה מיטבית ויעילה ולבנות הלכה למעשה את המערכת כולה. 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בניהול תשתיות מידע נותנת מענה ייחודי לצורך בהשכלה אקדמית מקיפה למועמדים, המייעדים את עצמם לעבודה בתחום תשתיות טכנולוגיות המידע, בארגונים ובחברות בענף ההייטק, תעשייה, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי. 

בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתפקידי מנהלי פרויקטים בתשתיות מידע, מנהלי רשתות תקשורת בארגון, מנהלי מערכת מחשוב ותשתיות, יועצי טכנולוגיות מידע, מנהלי אתרי אינטרנט בארגון, יועצי ומנהלי רכש מתחום טכנולוגיות מידע, מנהלי אבטחת מידע בארגון, מנהלי מרכזי תמיכת משתמשים, יועצי הערים החכמות , יועצים ומיישמים של הבית חכם, יועצי ניידות ותעבורה ברשתות תקשורת, מנהלי מרכזי נתונים.

במהלך התואר וכבר החל מסיום השנה הראשונה יוענקו התעודות המקצועיות הבאות:

תעודות מקצועיות תואר בתשתיות מידע

 

מעוניינים להירשם לתכנית BA תואר ראשון בניהול תשתיות מידע? 

·         בדקו את תנאי הקבלה לתוכנית הלימודים

·         מבנה תוכנית לימודי תואר ראשון בניהול תשתיות מידע 

·         סגל אקדמי  

 

בחזרה לעמוד לימודי תואר ראשון 

©כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי אור יהודה

|

מפת אתר

|

צור קשר

|

המרכז לייועץ והרשמה 1-800-40-40-90

תג מדיה גרופ

בניית אתר:

אל תתן לקריירה לחכות

השאר פרטים לשיחת יעוץ