חיפוש
MBA בהתמחות ניהול בינלאומי
 
 

ההתמחות החדשה בניהול בינלאומי, במסגרת לימודי ה-MBA, באה לענות על הדרישה הגוברת והולכת במנהלים המצוידים בכלי ניהול מתקדמים לצד הבנה בתהליכים בינלאומיים כלכליים, תרבותיים, ניהוליים ומימוניים.
לפרטים נוספים לחץ כאן 

MASTER CLASS
כחלק מתפיסתו של המרכז ללימודים אקדמיים, הדוגל בהקניית כלים יישומיים ושיפור המיומנויות הניהוליות של הסטודנטים, מתקיימים, במסגרת לימודי המוסמכים לתואר שני MBA במנהל עסקים מפגשי כיתת אמן (או "מאסטרקלאס").
המשך >>
תוכנית הלימודים לתואר מוסמך במנהל עסקים, נבנתה מתוך ראייה אינטגרטיבית, המשלבת לימודי ניהול מתקדמים לצד הרחבת המיומנויות המקצועיות במסלולי ההתמחות המוצעים. מטרת התוכנית היא להכשיר את הסטודנטים להשתלבות בתפקידי הניהול הבכירים ביותר.
המשך >>
שיתוף פעולה עם ארגונים מובילים

המרכז ללימודים אקדמיים מקיים שיתופי פעולה עם מגוון ארגונים מובלים במשק הישראלי. שיתופי פעולה אלו מפרים את הסטודנטים בתהליך הלמידה ומגדילים את הרשת חברתית – עסקית של הסטודנט. במסגרת שיתוף פעולה מעניק המרכז לעובדי החברה מלגות ייחודיות ללימודי תואר ראשון ושני. לרשימת הארגונים לחץ כאן

 

מפגש Insight - מר מאיר ברנד, מנכ"ל גוגל ישראל
   
    

  

כחלק מחזונו של המרכז לחשוף את הסטודנטים הלומדים בו, להתפתחויות, שינויים ומגמות בשדה העשייה הרלוונטי, מקיים המרכז סדרת מפגשי Insight עם בכירי המשק הישראלי. במפגש הראשון בסדרה, שמחנו לארח את מר מאיר ברנד, מנכ"ל גוגל ישראל.


לצפייה בתקציר המפגש לחץ כאן.

 

 

 

המועצה להשכלה גבוהה הכירה במרכז ללימודים אקדמיים כמוסד מוכר להשכלה גבוהה והעניקה הסמכה לתכניות: MBA/BA מנהל עסקים, MA בחינוך, MA בייעוץ חינוכי, BA בחינוך ו-BA  בפסיכולוגיה.